Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Feronikeli 74

Formacionet zyrtare: Prishtina - Feronikeli 74


12 August, 2023 @16:34

Caktohen formacionet zyrtare të Prishtinës dhe Feronikelit 74

PRISHTINA: Nika; Islami, Useini, Sinani, Bytyqi, Pefqeli, Muja, Hyseni, Krasniqi, Kryeziu, Blesa.

FERONIKELI 74: Pas pak…


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga