Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

2-0 për Yllin, Prishtina kërkon fitoren e parë

2-0 për Yllin, Prishtina kërkon fitoren e parë


27 January, 2021 @10:14

Ndeshja e dytë e ditës së sotme do të luhet në mes të Prishtinës dhe Yllit.

Prishtina në xhiron e kaluar e mposhti Rahovin, kurse Ylli aktualisht ka një seri prej 3 fitoreve rresht dhe në xhiron e fundit e mposhti Trepçën,

Ylli sivjet e mposhti dy herë Prishtinën gjatë stinorit.

TABELA AKTUALE

Prishtina me 5 fitore e 12 humbje gjendet në pozitën gjashtë, kur Ylli me 11 fitore e 6 humbje gjendet në pozitën e tretë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga