Të gjitha lajmet

CORONAVIRUS

2 lojtarë të Lakersave pozitiv në coronavirus

2 lojtarë të Lakersave pozitiv në coronavirus

20 March, 2020 @12:34

Numri i të infektuarve nga coronavirus në NBA, është ngritur në 14.

Sipas mediave amerikane, 2 lojtarë nga skuadra e Lakersave kanë dalur pozitiv nga testet për coronavirus.

Emrat e lojtarëve nuk janë bërë të ditur, derisa që të dy lojtarë janë në karantinë dhe duke u kontrolluar nga mjekët.

KEVIN DURANT

Kevin Durant pozitiv në coronavirus

18 March, 2020 @0:26

Super ylli i Brooklyn Netsit, Kevin Durant, është testuar pozitiv në coronavirus. Gjendja e Durantit është e mirë, derisa ka…

CORONAVIRUS

NBA ndërpren sezonin, pasi basketbollisti del pozitiv në test të Coronavirusit

12 March, 2020 @12:04

Zyrtarisht edhe liga më e fuqishme e basketbollit në botë, NBA, ka ndërprerë aktivitet e sezonit 2019/20. Deri në…

CLIPPERS - LAKERS

Për herë të parë këtë sezon, Lakers mposht Clippers

8 March, 2020 @23:54

Në derbin e Los Angelesit fitues doli Lakersi, duke e mposhtur për herë të parë në këtë sezon Clippersat me…

LOS ANGELES LAKERS

Lakers siguron Play Offin pas 7 viteve

7 March, 2020 @11:09

Përfundon pritja e Los Angeles Lakersave për Play-Off Me fitoren kundër Milwaukee Bucksit, Lakersi u bë skuadra e parë sivjet…

ALL TIME SCORING LIST

Historike! Lebron James me 34,000 pikë

7 March, 2020 @10:38

Super ylli i Los Angeles Lakersit, LeBron James, luajti sot në mëngjes një ndeshje historike kundër Milwaukee Bucks. James duke…

Të gjitha lajmet nga NBA