Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PRIZRENI - YLLI

27 pikë dallim! Prizreni pranë fitores

27 pikë dallim! Prizreni pranë fitores


2 October, 2022 @20:04

Ka përfunduar edhe çereku i tretë i ndeshjes ndërmjet Prizrenit dhe Yllit në Sezai Surroi, ndërsa Prizreni ka shtuar edhe për katër pikë epërsinë e përgjithshme në ndeshje, pasi që këtë çerek e mori me 29-25, për rezultatin aktual, 76-49.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga