Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PRISHTINA E RE - RAHOVECI

5 epërsia në ndeshjen Prishtina e Re - Rahoveci

5 epërsia në ndeshjen Prishtina e Re - Rahoveci


27 April, 2022 @12:24

Ka përfunduar çereku i parë në ndeshjen e parë të Play Outit në mes të Prishtinës së Re dhe Rahovecit.

Rezultati aktual është 20-25 për vreshtarët. Rahoveci e kishte epërsinë prej 11 pikëve në këtë çerek, por skuadra prishtinase e ngushtoi në pesë pas 10 minutave lojë.

TJ Dunans me 7 pikë është më i miri deri më tani te Rahoveci, kurse te Prishtina e Re Arbër Sinani me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga