Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINALS: KBF PENZA - KBF BASHKIMI

+5 për Penzën, përfundon pjesa e parë

+5 për Penzën, përfundon pjesa e parë


19 April, 2021 @19:48

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen finale të Ligës së Femrave në mes të Penzës dhe Bashkimit.

Rezultati aktual është 36-31 për skuadrën pejane.

Diedona Halitaj me 8 pikë është më e dalluara deri më tani te Penza, kurse te Bashkimi Aisha Balarabe me 9 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


FINALS: DRITA - ISTOGU

Drita bën hapin e parë drejt Superligës

FBK Liga e Parë

Drita bën hapin e parë drejt Superligës

19/04/21 @ 19:17

FINALS: KBF PENZA - KBF BASHKIMI

Pesëshet e para: KBF Penza - KBF Bashkimi

FBK Liga e Femrave

Pesëshet e para: KBF Penza - KBF Bashkimi

19/04/21 @ 18:52

FINALS: DRITA - ISTOGU

Ç3: +9 epërsia, edhe 10 minuta lojë

FBK Liga e Parë

Ç3: +9 epërsia, edhe 10 minuta lojë

19/04/21 @ 18:37

FINALS: DRITA - ISTOGU

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Drita - Istogu

FBK Liga e Parë

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Drita - Istogu

19/04/21 @ 18:05

FINALS: DRITA - ISTOGU

Pesëshet e para: Drita - Istogu

FBK Liga e Parë

Pesëshet e para: Drita - Istogu

19/04/21 @ 17:03

FBK

FBK vendos për datën e fillimit dhe të përfundimit të afatit kalimtar

FBK Superliga/FBK Liga e Femrave

FBK vendos për datën e fillimit dhe të përfundimit të afatit kalimtar

11/06/21 @ 13:53

FBK

Nis regjistrimi i klubeve për edicionin 2021/22

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave

Nis regjistrimi i klubeve për edicionin 2021/22

08/06/21 @ 15:39

ORARI I DARDANEVE

Në debutim, ndaj Qipros

FBK Liga e Femrave/Përfaqësuesja

Në debutim, ndaj Qipros

03/06/21 @ 11:20

KAMPIONATI SHKOLLOR

Te vajzat, kampione SHFMU Jeronim de Rada

FBK Liga e Femrave/International

Te vajzat, kampione SHFMU Jeronim de Rada

02/06/21 @ 12:46

KATEGORITË E REJA

Junior 06 në finale ndaj K. Prishtinës

FBK Liga e Femrave

Junior 06 në finale ndaj K. Prishtinës

23/05/21 @ 00:06

3X3

‘Mini-reprezentacioni i Kosovës’ fiton në turneun 3x3

FBK Liga e Femrave

‘Mini-reprezentacioni i Kosovës’ fiton në turneun 3x3

22/05/21 @ 16:59

LIGA E FEMRAVE

Vushtrria fiton PlayOffin, siguron elitën e basketbollit femror

FBK Liga e Femrave

Vushtrria fiton PlayOffin, siguron elitën e basketbollit femror

12/05/21 @ 17:44

PLAYOFF FINALS, LIGA E PARE - FEMRAT

Barazohet seria finale! Vushtrriaset apo gjilanaset në elitë?

FBK Liga e Femrave

Barazohet seria finale! Vushtrriaset apo gjilanaset në elitë?

08/05/21 @ 23:49

KBF BASHKIMI

Pensionohet kapitenja e KBF Bashkimit nga basketbolli

FBK Liga e Femrave

Pensionohet kapitenja e KBF Bashkimit nga basketbolli

01/05/21 @ 21:56

TEAM OF THE FINALS

TOP 5-shja e finales në Ligën e Femrave (2020/21)

FBK Liga e Femrave

TOP 5-shja e finales në Ligën e Femrave (2020/21)

01/05/21 @ 18:24


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave