Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINALS: DRITA - ISTOGU

Pesëshet e para: Drita - Istogu

Pesëshet e para: Drita - Istogu


19 April, 2021 @17:03

Publikohen pesëshet e para të Dritës dhe Istogut, në ndeshjen e parë finale të Ligës së Parë.

DRITA: Barmore, Memeti, Shala, Demi, Jakupi

ISTOGU: Juniku, Kelmendi, Skrelja, Pepaj, Shabani.


TEAM OF THE SEMIFINALS

TOP 5-shja e gjysmëfinaleve (Liga e Parë)

FBK Liga e Parë

TOP 5-shja e gjysmëfinaleve (Liga e Parë)

19/04/21 @ 15:25

PLAYOFFS

Orari i ndeshjeve të dyta të Play Offit

FBK Superliga

Orari i ndeshjeve të dyta të Play Offit

19/04/21 @ 13:14

FINALS: KBF PENZA - KBF BASHKIMI

KBF Bashkimi për ta barazuar serinë, Penza kërkon fitoren e dytë

FBK Liga e Femrave

KBF Bashkimi për ta barazuar serinë, Penza kërkon fitoren e dytë

19/04/21 @ 10:01

FINALS: DRITA - ISTOGU

Finalja që çon në Superligë, nis sot

FBK Liga e Parë

Finalja që çon në Superligë, nis sot

19/04/21 @ 09:55

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights nga ndeshja Ylli - Bashkimi

FBK Superliga

Highlights nga ndeshja Ylli - Bashkimi

18/04/21 @ 23:05

GAME 1: YLLI - BASHKIMI

Bashkimi befason, merr avantazhin e terrenit

FBK Superliga

Bashkimi befason, merr avantazhin e terrenit

18/04/21 @ 22:14

YLLI - BASHKIMI

Ndeshja shkon në vazhdime

FBK Superliga

Ndeshja shkon në vazhdime

18/04/21 @ 21:52

YLLI - BASHKIMI

Ç3: Ylli rikthen epërsinë, edhe 10 minuta lojë

FBK Superliga

Ç3: Ylli rikthen epërsinë, edhe 10 minuta lojë

18/04/21 @ 21:24

NEW BASKET

New Basket zyrtarizon përforcimin nga Ylli

FBK Liga e Parë

New Basket zyrtarizon përforcimin nga Ylli

07/07/21 @ 11:11

KAMPI NACIONAL

8 trajnerë dhe 48 basketbollistë/e në Kampin Nacional të FBK-së

FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/International

8 trajnerë dhe 48 basketbollistë/e në Kampin Nacional të FBK-së

28/06/21 @ 15:11

REFEREE

Gjyqtarët e Kosovës në garat ndërkombëtare

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Femrave

Gjyqtarët e Kosovës në garat ndërkombëtare

22/06/21 @ 13:47

FBK

Nis regjistrimi i klubeve për edicionin 2021/22

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave

Nis regjistrimi i klubeve për edicionin 2021/22

08/06/21 @ 15:39

FBK

FBK - Liga e Parë: Palestra të lidhura me FIBA

FBK Liga e Parë

FBK - Liga e Parë: Palestra të lidhura me FIBA

02/06/21 @ 14:24

NEW BASKET

New Basket bëhet me lojtarin më të gjatë në Kosovë!

FBK Liga e Parë

New Basket bëhet me lojtarin më të gjatë në Kosovë!

09/05/21 @ 23:32

TRANSFER

Skuadra e Ligës së Parë zyrtarizon lojtarin e huaj për stinorin e ri

FBK Liga e Parë

Skuadra e Ligës së Parë zyrtarizon lojtarin e huaj për stinorin e ri

07/05/21 @ 17:59

NEW BASKET

KB New Basket prezenton fanellat për stinorin 2021/22

FBK Liga e Parë

KB New Basket prezenton fanellat për stinorin 2021/22

03/05/21 @ 15:57

PLAY OUT

Pejanët ngjiten në Ligën e Parë, ekipi nga Prizreni bie poshtë

FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë

Pejanët ngjiten në Ligën e Parë, ekipi nga Prizreni bie poshtë

01/05/21 @ 20:12

PLAY OUT / MEGASPORTS - BOREA

Sot caktohet skuadra e fundit e Ligës së Parë për edicionin 2021/22

FBK Liga e Parë

Sot caktohet skuadra e fundit e Ligës së Parë për edicionin 2021/22

01/05/21 @ 12:08


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Parë