Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: PRIZRENI'16 - RAHOVECI

+8 mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prizreni’16-Rahoveci

+8 mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prizreni’16-Rahoveci


6 April, 2022 @21:17

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Prizreni’16 - Rahoveci.

Prizreni e ngriti epërsinë dhe pjesa e parë përfundoi me rezultat 49-41.

Arti Hajdari me 16 pikë është më i miri deri më tani te Prizreni, kurse te Rahoveci Fisnik Rugova me 10 pikë.

Raporti i plotë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike