Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: TREPÇA - PEJA

8 pikë epërsia, edhe 10 minuta lojë

8 pikë epërsia, edhe 10 minuta lojë


12 May, 2022 @22:07

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen në mes të Trepçës dhe Pejës.

Rezultati aktual është 59-51 për Trepçën.

Rodney Purvis me 17 pikë është më i dalluari te skuadra mitrovicase kurse te Peja Courtney Fells me 18 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga