Të gjitha lajmet

TREPÇA

Azemi: Do të luajmë me seriozitet ndaj AS Prishtinës

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

Azemi: Do të luajmë me seriozitet ndaj AS Prishtinës

13 October, 2020 @14:41

Njëri ndër lojtarët më të mirë në histori të Trepçës, Besnik Azemi, ka folur për ndeshjen e Play Outit kundër AS Prishtinës.

Azemi në faqen zyrtare të FBK-së, ka thënë se në këtë ndeshje do të luajnë me seriozitet për ta arritur qëllimin.

Ndeshjet e Play Outit i kemi marrë shumë seriozisht dhe jemi duke u përgatitur për këto ndeshje. Kam shpresë që do të kalojmë me rezultat pozitiv,” u shpreh Azemi për faqen zyrtare të FBK-së.

Ndeshja e parë e Play Outit në mes të AS Prishtinës dhe Trepçës do të luhet nesër në ora 17:00.

PLAY OUT / AS PRISHTINA - TREPÇA

Nesër ndeshja e parë e PlayOutit: AS Prishtina - Trepça

13 October, 2020 @14:11

Pas 7 muajve pushimi, Superliga kthehet me ndeshjen e Play-Outit në mes të AS Prishtinës dhe Trepçës. Ndeshja e parë…

NGA TAKIMI

Ekipet e Kosovës gati për Ligën Unike

Foto: FBK

12 October, 2020 @15:42

Të hënën në zyrat e FBK-së është mbajtur takimi mes drejtuesve të FBK-së e drejtorit të Ligës Unike dhe katër…

KARAGAÇ

Peja zyrtarizon të huajin e parë për edicionin e ri

11 October, 2020 @19:47

Vetëm disa orë pas njoftimit për vështirësitë me të cilat po përballet klubi, KB Peja ka komunikar edhe përforcimin e…

KARAGAÇ

KB Peja me komunikatë, pas fazës emergjente organizon kuvendin

11 October, 2020 @18:40

Njëra ndër skuadrat më të trofeshme në basketbollin e Kosovës, KB Peja, ka dalë me letër të hapur për publikun…

VRESHTARËT

Rahoveci kompletohet, pret fillimin e stinorit

Foto: KB Rahoveci/fb

11 October, 2020 @18:13

Skuadra e Rahovecit pas arritjes së treshes së huaj në ekip dhe formës së mirë që po gëzojnë lojtarët vendor,…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga