Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PRIZRENI - PEJA

Barazim në Prizren, pas çerekut të parë

Barazim në Prizren, pas çerekut të parë


17 September, 2022 @19:50

Posa ka përfunduar çereku i parë në Prizren në përballjen ndërmjet Ponte Prizrenit dhe Pejës, ndërsa rezultati është 26-26.

Ivan Koljevic me 10 pikë është më efikasi te Prizreni, derisa ka shutuar 2/3 për tri pikë, kurse te Peja po dallohet Rodney Purvis me 11 ët shënuara, 3/5 për tri pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga