Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: PRIZRENI - RAHOVECI

Barazohet gjithçka, edhe 10 minuta lojë

Barazohet gjithçka, edhe 10 minuta lojë


6 April, 2022 @21:49

Rahoveci e barazoi rezultatin 63-63 në çerekun e tretë.

Të dyja skuadrat do të luftojnë për t’u kualifikuar në gjysmëfinal të Ligës Unike.

Arti Hajdari me 21 pikë është më i dalluari te Prizreni, kurse te Rahoveci Fisnik Rugova me 24 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike