Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: BASHKIMI - DRITA

Bashkimi e nis furishëm, Drita 6 pikë në çerek

Bashkimi e nis furishëm, Drita 6 pikë në çerek


5 March, 2022 @20:18

Basketbollistët e Bashkimit kanë nisur me koncentrim maksimal ndeshjen ndaj Dritës dhe kanë arritur që të krijojnë distancë të madhe që në dhjetëminutëshin e parë të ndeshjes.

Kështu, derisa Valon Bunjaku është lojtari më efikas me 6 pikë të shënuara, Bashkimi ka mbyllë cerekun me 29-6.

Raporti i plotë, pas përfundimit të ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga