Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PP: BASHKIMI - PEJA

Bashkimi kalon në epërsi, mbyllet pjesa e parë

Bashkimi kalon në epërsi, mbyllet pjesa e parë


30 April, 2022 @21:24

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Bashkimit dhe Pejës.

Rezultati aktual është 41-37 për Bashkimin.

Bashkimi në këtë çerek ishte më i mirë dhe e rrëmbeu epërsinë nga Peja.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga