Të gjitha lajmet

VËLLAZNIMI (F) - BASHKIMI (F)

Bashkimi këndellet pas humbjes

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

Bashkimi këndellet pas humbjes

22 March, 2019 @15:41

Vashat kampione të Bashkimit, pas disfatës së parë në Ligën e Femrave ndaj Prishtinës, arritën ta mposhtin Vëllaznimin me rezultat 51-92.

Kjo ishte fitorja e 14 e stinorit krahas 1 humbjes që e ka Bashkimi, derisa Vëllaznimi ka bilanc prej 6 fitoreve e 8 humbjeve.

TABELA AKTUALE

Në xhiron e radhës, Bashkimi do ta pret në shtëpi Penzën, derisa Vëllaznimi Vushtrrinë.

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

9 August, 2019 @23:08

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

Të gjitha lajmet nga