Të gjitha lajmet

SUPERLIGA U18

Bashkimi U18 mposht Kerasan Prishtinën

Bashkimi U18 mposht Kerasan Prishtinën

13 March, 2018 @15:53

Bashkimi U18, ia shkaktoi humbjen e dytë të stinorit Kerasan Prishtinës U18.

Skuadra prizrenase e mposhti kundërshtarin me rezultat 60-53, në ndeshjen e zhvilluar në palestrën Sezai Surroi.

Te Bashkimi më të dalluarit ishin Idoll Pallushi dhe Altin Gashi që luajtën me double-double.

TABELA AKTUALE

Kjo ishte fitorja e tetë e Bashkimit U18 pas 12 ndeshjeve të zhvilluara, ndërsa sikurse Bashkimi edhe Kerasan Prishtina aktualisht ka 20 pikë, por me një ndeshje më pak.

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

9 August, 2019 @23:08

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

Të gjitha lajmet nga