Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PENZA

Bujar Loci në krye të kampiones

Bujar Loci në krye të kampiones


9 September, 2021 @22:07

Trajneri Bujar Loci, arriti marrëveshje me skuadrën kampione të Ligës së Femrave, Penza.

Loci do të jetë në krye të skuadrës nga Peja, ku do të kërkon mbrojtjen e titullit.

Penza sivjet do të garon edhe në Ligën Unike.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Liga e Femrave