Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRIZRENI-16 - RAHOVECI

Ç1: 1 pikë epërsi për vreshtarët

Ç1: 1 pikë epërsi për vreshtarët


15 September, 2021 @19:24

Pas 10 minutave lojë, rezultati është 29-30 në favor të Rahovecit kundër Prizrenit.

Më i dalluari te Rahoveci deri më tani është Eric Davis Jr, kurse te Prizreni Ivan Koljevic.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga