Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

YLLI - PRISHTINA

Ç1: 19 pikë epërsi për kampionin

Ç1: 19 pikë epërsi për kampionin


3 October, 2021 @17:33

Përfundoi çereku i parë në ndeshjen në mes të Yllit dhe Prishtinës me rezultat 30-11 për skuadrën suharekase.

Ylli e nisi ndeshjen me një seri prej 7-0, derisa ka shënuar 30 pikë në fund të çerekut të parë.

Gëzim Morina me 9 pikë është koshashënuesi më i mirë te Yllit, kurse te Prishtina Lejson Zeqiri me 5 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga