Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Ylli-Prishtina, 5-shet startuese

Ylli-Prishtina, 5-shet startuese


3 October, 2021 @17:17

Pas pak nis ndeshja e fundit e xhiros së katërt të Superligës në basketboll, ndërsa trajneri i Yllit dhe ai i Prishtinës kanë vendosur për këto pesëshe startuese:

YLLI: Kastrati, Morina, Tmusic, Randolph, Benson.

PRISHTINA: Palokaj, Tomsick, L Zeqiri, J Zeqiri, Polloshka.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga