Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Prizreni - Drita

Highlights: Prizreni - Drita


2 October, 2021 @22:48

Prizreni e mposhti me lehtësi Dritën.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga