Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 3: YLLI - RAHOVECI

Ç1: 5 epërsia në Suharekë

Ç1: 5 epërsia në Suharekë


30 April, 2021 @20:32

Pas 10 minutave lojë, rezultati është 22-17 në favor të Yllit ndaj Rahovecit.

Clark me 7 pikë është më i dalluari te Ylli, kurse te Rahoveci Morina me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga