Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - PRIZRENI

Ç1: 62 pikë të shënuara në çerekun e parë

Ç1: 62 pikë të shënuara në çerekun e parë


28 March, 2021 @19:19

Përfundoi çereku i parë në ndeshjen Prishtina-Prizreni.

Të dyja skuadrat së bashku shënuan 62 pikë, derisa Prizreni ka një epërsi prej 10 pikëve 26-36.

Landon Taliaferro është më i dalluari te Prizreni me 12 pikë, kurse te Prishtina Tevin Mack me 10 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga