Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI - TREPÇA

Ç1: Bashkimi me 7 pikë epërsi kundër Trepçës

Ç1: Bashkimi me 7 pikë epërsi kundër Trepçës


10 October, 2021 @17:18

Ka përfunduar 10 minutëshi i parë në ndeshjen Bashkimi - Trepça.

Rezultati aktual është 24-17 për Bashkimin.

Anton Kazarnovski me 8 pikë është koshashënuesi më i mirë te Bashkimi, kurse te Trepça Drilon Hajrizi me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga