Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - DRITA

Ç1: Drita në epërsi pas 10 minutave lojë

Ç1: Drita në epërsi pas 10 minutave lojë


15 January, 2022 @17:12

Pas 10 minutave lojë, Drita është në epërsi prej 3 pikëve kundër Rahovecit 26-29.

Qëndrim Demi dhe Isaiah Johson me nga 10 pikë janë më të mirët te Drita deri më tani, kurse te Rahoveci Amer Jackson me 12 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga