Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - BASHKIMI

Ç1: Epërsi dyshifrore që në çerekun e parë

Ç1: Epërsi dyshifrore që në çerekun e parë


13 January, 2022 @19:19

Ka përfunduar çereku i parë në ndeshjen Peja - Bashkimi.

Peja aktualisht është duke dominuar me 17 pikë epërsi (27-10).

Dardan Berisha me 9 pikë është më i dalluari te Peja, kurse te Bashkimi Valon Bunjaku me 7 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga