Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - PRISHTINA

Ç1: Prishtina me epërsi dyshfirore ndaj Dritës

Ç1: Prishtina me epërsi dyshfirore ndaj Dritës


13 January, 2022 @19:54

Prishtina është në epërsi kundër Dritës (19-31).

Wendell Mitchell me 7 pikë është më i dalluari te Prishtina, kurse te Drita Qëndrim Demi me 8 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga