Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Ç1: Prishtina në avantazh, pas 10 minutave ndaj Yllit

Ç1: Prishtina në avantazh, pas 10 minutave ndaj Yllit


7 February, 2021 @17:50

Pas 10 minutave lojë, Prishtina është në avantazh ndaj Yllit, në kuadër të finales së Kupës së Kosovës.

Rezultati është 16-27 në të mirë të Prishtinës.

Tevin Mack me 9 pikë shtë më i dalluari deri më tani te Prishtina, kurse te Ylli Erjon Kastrati me 11 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga