Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - DRITA

Ç1: Rahoveci me epërsi dyshifrore

Ç1: Rahoveci me epërsi dyshifrore


18 September, 2021 @17:21

Pas përfundimit të çerekut të parë, rezultati është 30-17 pë Rahovecit kundër Dritës.

Nick Banyard me 10 pikë është më i dalluari deri më tani te vreshtarët, kurse te Drita Bardh Jakupi me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga