Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - RAHOVECI

Ç1: Rezultati i barabartë në 10 minutëshin parë

Ç1: Rezultati i barabartë në 10 minutëshin parë


26 September, 2021 @17:32

Pas 10 minutave lojë në ndeshjen Peja - Rahoveci, rezultati është 23-23.

Jyles Smith me 9 pikë është më i dalluari te Peja, kurse te Rahoveci Milik Yarbough me 9 pikë gjithashtu.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga