Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - PRIZRENI

Ç1: Sirko shënon në fund, Peja në epërsi

Ç1: Sirko shënon në fund, Peja në epërsi


7 October, 2021 @17:29

Përfundoi çereku i parë në ndeshjen Peja - Prizreni.

Me shënimin në sekondat e fundit të Sirkos, Peja e mbylli 10 minutëshin e parë me rezultat 26-17.

Sirko me 9 pikë është më i dalluari te Peja, kurse te Prizreni Koljevic me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga