Të gjitha lajmet

YLLI - PEJA

Ç1: Ylli me 1 pikë epërsi, pas 10 minutave

Ç1: Ylli me 1 pikë epërsi, pas 10 minutave

1 March, 2020 @17:21

Pas 10 minutave lojë, rezultati në ndeshjen Ylli - Peja është 17-16 në të mirë të skuadrës suharekase.

Valon Bunjaku me 6 pikë aktualisht është më i miri te Ylli, derisa te Peja Brett Prahl me 8 pikë.

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Ylli - Peja

1 March, 2020 @16:57

Janë caktuar pesëshet e para të Yllit dhe të Pejës. YLLI: Valon Bunjaku, Rilind Krasniqi, Samir Zekiqi, Jameel McKay, Terrell…

E FUNDIT

Pas humbjes në derbi ndaj Bashkimit, Prishtina mbetet pa trajner

TOPSPORTI/ A. P.

1 March, 2020 @16:21

Para pak çastesh klubi i Prishtinës ka bërë të ditur që ka ndarë rrugët me trajnerin slloven të ekipit, Teo…

PARA NDESHJES

Pas pushimit, Peja paralajmëron kthimin e Dardanit dhe Drilonit nesër

29 February, 2020 @22:58

Dy yjet e Pejës dhe të reprezentacionit të Kosovës në basketboll, Dardan Berisha dhe Drilon Hajrizi, do të jenë në…

BASHKIMI - PRISHTINA

Bashkimi përmbys Prishtinën në çerekun e fundit fenomenal

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

29 February, 2020 @20:54

Skuadra e Bashkimit ka arritur t’ia shkaktojë Prishtinës humbjen e dytë në duelet direkte të stinorit të rregullt, duke e…

Ç3: BASHKIMI - PRISHTINA

Çereku i tretë Bashkimit, por epërsia te Prishtina

Foto: KBBashkimi/fb

29 February, 2020 @20:21

Përkundër se Bashkimi ka qenë për një hije më i mirë sesa Prishtina në çerek të tretë të ndeshjes 25-23,…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga