Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAHOVECI - BASHKIMI

Ç3: Barazohet rezultati, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Barazohet rezultati, edhe 10 minuta lojë


2 October, 2021 @18:34

Është barazuar rezultati 63-63 në ndeshjen në mes të Rahovecit dhe Bashkimit.

Eric Davis Jr me 33 pikë është më i dalluari deri më tani te Rahoveci, kurse te Bashkimi Julien Lewis me 19 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga