Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BASHKIMI - PRISHTINA

Ç3: Bashkimi merr epërsinë, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Bashkimi merr epërsinë, edhe 10 minuta lojë


26 September, 2021 @20:18

Skuadra e Bashkimit kaloi në epërsi prej 5 pikëve në çerekun e tretë.

Rezultati momental është 67-63 për Bashkimin.

Julien Lewis me 21 pikë është më i dalluari deri më tani te skuadra prizrenase, kurse te Prishtina Lejson Zeqiri me 21 pikë gjithashtu.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga