Të gjitha lajmet

LIPJANI - PEJA

Ç3: Pranë fitores

Ç3: Pranë fitores

1 December, 2019 @21:30

Skuadra e Pejës në çerekun e tretë përsëri e ngriti epërsinë që e kishte ulur Lipjani në fund të pjesës së parë.

Rezultati aktual është 56-83 në favor të Pejës.

Drilon Hajrizi është duke shkëlqyer me 38 pikë, derisa te Lipjani Demarkus Stuckey Jr me 17 pikë.

PJESA E PARË: LIPJANI - PEJA

Vendasit ulin epërsinë e mysafirëve

1 December, 2019 @20:58

Ka përfunduar pejsa e parë në ndeshjen Lipjani - Peja. Pas 20 minutave lojë, rezultati është 37-48 në favor të…

LIPJANI - PEJA

Ç1: +17 për Pejën

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

1 December, 2019 @20:40

Pas 10 minutave lojë, rezultati është 12-29 për Pejën. Drilon Hajrizi me 12 pikë është më i miri te Peja…

STATS

Trepça me rekord negativ të stinorit

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

1 December, 2019 @20:36

Skuadra e Trepçës sonte u mposht nga Prizreni me rezultat 51-103. Në 14 xhirot e zhvilluara deri më tani,…

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Lipjani - Peja

1 December, 2019 @20:06

Janë caktuar pesëshet e para të Lipjanit dhe të Pejës. LIPJANI: Demarkus Stuckey Jr, Egzon Hasani, Milan Jovanovci, Fazli Vitia,…

TREPÇA - PRIZRENI

Prizreni demolon Trepçën

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

1 December, 2019 @18:44

Skuadra e Prizrenit me dominim total e mposhti Trepçën me rezultat 51-103. Që nga fillimi i ndeshjes e deri…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga