Të gjitha lajmet

PRISHTINA - TREPÇA

Ç3: Prishtina 10 minuta larg fitores

Ç3: Prishtina 10 minuta larg fitores


1 November, 2020 @20:15

Prishtina është 10 minuta larg fitores ndaj Trepçës.

Pas 30 minutave lojë, rezultatai është 72-48 në të mirë të Prishtinës.

JAZZ - PELICANS

6 fitore rresht, ngriten në pozitën e dytë

20 January, 2021 @10:01

Forma e mirë e Utah Jazzit, vazhdoi edhe në ndeshjen kundër New Orleans Pelicans. Jazz e mposhti kundërshtarin me rezultat…

SUPERLIGA

“Karagaçi” pret super ndeshjen Peja-Rahoveci

20 January, 2021 @9:38

Ndeshja e dytë e ditë së sotme do të luhet në mes të Pejës dhe Rahovecit nga ora 17:00. Dueli…

SUPERLIGA

Vëllaznimi-Prizreni e hapin xhiron e 16

20 January, 2021 @9:24

Sot nga ora 15:00, do të hapet xhiroja e 16 në Superligën e Kosovës në basetboll. Vëllaznimi e pret Prizrenin…

FIFA CLUB WORLD CUP 2020

Caktohet kundërshtari i Bayernit në Kampionatin Botëror të Klubeve

19 January, 2021 @23:32

Kampionati Botëror i Klubeve 2020, do të mbahet në Katar. Pas shortit të hedhur, në raundin e dytë do të…

LEICESTER - CHELSEA

Leicester përkohësisht lider në Premier League

FOTO / Premier League

19 January, 2021 @23:07

Leicester City, duke e mposhtur Chelsean me rezultat 2-0, ngritet në pozitën e parë në Premier League. Ish-kampionët e Anglisë,…

Të gjitha lajmet nga