Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - PRISHTINA

Ç3: Prishtina 10 minuta larg fitores

Ç3: Prishtina 10 minuta larg fitores


13 January, 2022 @20:44

Prishtina është 10 minuta larg fitores kundër Dritës.

Rezultati në çerekun e tretë është 49-95 në të mirë të Prishtinës.

Wendell Mitchell me 17 pikë është më i dalluari te Prishtina, kurse te Drita Qëndrim Demi me 23 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga