Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRITA - PRIZRENI

Ç3: Prizreni ndez motorët, thellon epërsinë

Ç3: Prizreni ndez motorët, thellon epërsinë


18 November, 2021 @18:00

Prizreni në çerekun e tretë e thelloi epërsinë kundër Dritës.

Rezultati është 72-85 për Prizrenin.

Arti Hajdari me 23 pikë është më i dalluari deri më tani, kurse te Drita Isaiah Johson me 21 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga