Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - RAHOVECI

Ç3: Rahoveci pranë fitores, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Rahoveci pranë fitores, edhe 10 minuta lojë


9 October, 2021 @20:22

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen Prishtina - Rahoveci.

Rezultati është 58-65 në favor të vreshtarëve.

Nick Banyard me 21 pikë është më i veçuari te Rahoveci, kurse te Prishtina Dachon Burke me 22 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga