Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PEJA - PRIZRENI

Ç3: Rezultati i ngushtë në Karagaç, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Rezultati i ngushtë në Karagaç, edhe 10 minuta lojë


7 October, 2021 @18:25

Pas 30 minutave lojë, rezultati është 59-62 në favor të Prizrenit.

Ty Nichols me 23 pikë është më i dalluari deri më tani te Prizreni, kurse te Peja Dardan Berisha me 21 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga