Të gjitha lajmet

AS PRISHTINA - TREPÇA

Ç3: Thellohet epërsia

Ç3: Thellohet epërsia

14 October, 2020 @18:11

Ka përfunduar edhe çereku i tretë në ndeshjen e parë të Play Outit në mes të AS Prishtinës dhe Trepçës.

Trepça është larg 10 minuta fitores, derisa rezultati aktual është 40-58 në të mirë të skuadrës mitrovicase.

Besnik Azemi me 19 pikë është më i miri në parket deri më tani, kurse te AS Prishtina Alban Latifaj me 16 pikë.

AS PRISHTINA - TREPÇA

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen AS Prishitna - Trepça

14 October, 2020 @17:41

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen e Play Outit në mes të AS Prishtinës dhe Trepçës. Pas 20 minutave…

AS PRISHTINA - TREPÇA

Ç1: Rezultati i barabartë në çerekun e parë

14 October, 2020 @17:21

Pas 10 minutave lojë në ndeshjen AS Prishtina - Trepça, rezultati është i barabartë 13-13. Më i dalluari te AS…

STARTING FIVE

Pesëshet e para: AS Prishtina - Trepça

14 October, 2020 @16:50

Janë caktuar pesëshet e para të AS Prishtinës dhe Trepçës, në ndeshjen e parë të Play Outit. AS PRISHTINA: Endrit…

AS PRISHTINA

Spaqi: Trepça favorite, ne do të japim maksimumin

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

13 October, 2020 @15:04

Trajneri i AS Prishtinës, Valentin Spaqi, për ndeshjen e Play Outit ndaj Trepçës, ka thënë se skuadra mitrovicase është favorite…

TREPÇA

Azemi: Do të luajmë me seriozitet ndaj AS Prishtinës

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

13 October, 2020 @14:41

Njëri ndër lojtarët më të mirë në histori të Trepçës, Besnik Azemi, ka folur për ndeshjen e Play Outit kundër…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga