Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 3: YLLI - RAHOVECI

Ç3: Ylli 10 minuta larg fitores

Ç3: Ylli 10 minuta larg fitores


30 April, 2021 @21:42

Përfundon edhe çereku i tretë në super ndeshjen në mes të Yllit dhe Rahovecit.

Rezultati aktual është 62-54 për Yllin.

Gëzim Morina me 16 pikë është më i veçuari deri më tani te Ylli, kurse te Rahoveci Ed Daniel me 15 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga