Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GAME 3: YLLI - RAHOVECI

Me 11 epërsi mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Ylli-Rahoveci

Me 11 epërsi mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Ylli-Rahoveci


30 April, 2021 @21:03

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Yllit dhe Rahovecit.

Pas 20 minuta lojë, rezultati është 43-32 në të mirë tëYllit.

Elyjah Clark me 11 pikë është koshashënuesi më i mirë te skuadra suharekase, kurse te Rahoveci Altin Morina me 9 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga