Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA - AKADEMIK

Ç3: Epërisa kalon te skuadra bullgare, edhe 10 minuta lojë

Ç3: Epërisa kalon te skuadra bullgare, edhe 10 minuta lojë


12 October, 2021 @20:19

Ritmi i lojës i Prishtinës në çerekun e tretë u ngadalsua dhe epërsia kaloi te Akademiku.

Rezultati momental është 66-73 për Akademikun.

Lejson Zeqiri me 19 pikë është më i veçuari te Prishtina, kurse te Akademiku Tomislav Minkov me 16 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga