Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL 4 / LIGA UNIKE

Caktohen çiftet gjysmëfinaliste në Ligën Unike

Caktohen çiftet gjysmëfinaliste në Ligën Unike


6 April, 2022 @22:33

Pas përfundimit të ndeshjeve çerekfinale në Ligën Unike, u caktuan edhe çiftet gjysmëfinaliste.

Ylli në gjysmëfinale do të takohet me Teutën, derisa Peja me Prizrenin’16.

Ylli dhe Peja ishin kualifikuar direkt në gjysmëfinale derisa Teuta e eliminoi Tiranën, kure Prizreni’16 Rahovecin.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike