Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: TREPÇA - BASHKIMI

Çereku i parë me kthesë të madhe

Çereku i parë me kthesë të madhe


13 February, 2022 @18:31

Ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes mes Trepçës dhe Bashkimit. Mitrovicasit nisën në mënyrë briliante ndeshjen duke marrë epërsinë 11-2, më pas pasoi një seri 0-13 e Bashkimit, ndërsa dueli 10-minutëshin e parë e përfundoi me rezultat 19-26 në të mirë të Bashkimit.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës