Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA - PEJA

Driloni dhe Dixon shkëlqejnë, përfundon pjesa e parë

Driloni dhe Dixon shkëlqejnë, përfundon pjesa e parë


30 January, 2021 @17:49

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Trepça - Peja.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 57-53 për skuadrën mitrovicase.

Drilon Hajrizi me 25 pikë është më i dalluari te Trepça, kurse te Peja Dion Dixon me 26 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga