Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FINAL: ISTOGU - NEW BASKET

Edhe 10 minuta lojë në “Karagaç”

DESIGN: TOPSPORTI

Edhe 10 minuta lojë në “Karagaç”


13 February, 2022 @13:16

Kur kanë mbetur edhe 10 minuta lojë deri në fund të finales së Ligës së Parë, rezultati mes Istogut dhe New Basketit shënon 56-58 në të mirë të New Basketit.

Çereku i fundit pritet të jetë i zjarrtë!

Raporti i plotë, pas ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës