Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç3: TREPÇA - BASHKIMI

Emocione, dramë... katër lojtarë me 4 personale në çerek të fundit

Emocione, dramë... katër lojtarë me 4 personale në çerek të fundit


13 February, 2022 @19:44

Përballja finale posa ka përfunduar 10-minutëshin e tretë të saj dhe tash e tutje secili moment do të mund të vendos për fituesin e Kupës së Kosovës në basketboll.

Derisa te Trepça Samir Zekiqi është i vetmi me katër personale, te Bashkimi janë tre lojtarë të rëndësishëm me katër personale: Valon Bunjaku, John Florveus dhe Alban Veseli.

Trepça me 16-15 e mbylli në epërsi edhe çerekun e tretë, për të përgjithshmen 53-51.

Raporti i plotë i ndeshjes, pas përfundimit të saj.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës