Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: PRIZRENI - PRISHTINA

Epërsi prej 2 pikëve në çerekun e parë

Epërsi prej 2 pikëve në çerekun e parë


4 May, 2022 @20:39

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Prizreni - Prishtina.

Rezultati është i ngushtë dhe në favor të Prishtinës 19-21.

Jan Palokaj me 7 pikë është më i miri te Prishtina, kurse te Prizreni Urim Zenelaj me 7 pikë gjithashtu.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga